doğal antibiyotik, ahmet maranki, tarifi, şifalı bitkiler, sarımsak

doğal antibiyotik tarifi Google

ahmet maranki

Boğazlarımız biraz ağrıyınca veya biraz öksürünce gelişi güzel bir antibiyotik alırız. Bu antibiyotikler de balgamı söktürmez, vücuttan mikrobu çıkaramaz. Antibiyotikler zamanla vücutta bağışıklık sağlarlar ve etkileri kalmaz. Bunların yerine bizim doğal antibiyotikler kullanmamız gereklidir.

Doğal Antibiyotikler Nelerdir?

Sarımsak ve Soğan doğal antibiyotiktir. Bunları çok fazla tüketmek gerekir.

Tavsite Edilen Doğal Antibiyotik tarifi

Malzemeler

1 Baş Sarımsak
Yarım Litre Su
Yarım Limon
Cam Kavanoz
Alüminyum Folyo

Hazırlanışı : 500 CC (Yarım Litre) kaynatılmış soğumuş suyu cam bir kavanoza koyduktan sonra içine kabukları soyulmuş bir baş sarımsağı rendeleyip, yarım limonu da kabuğu ile dilim dilim doğrayıp atın. Kapağını kapattıktan sonra (alimünyum folyoyla sararak ışık almasını engelleyebilirsiniz) karanlık bir ortamda 4 gün bekletin. Dört gün beklettikten sonra içinden posasını alın. Her kışa girerken bir kaç defa bu doğal antibiyotiği tekrarlarsanız savunma mekanizmanız güçlü olur.

Kullanım Şekli : Her yemekten 15 dakika önce aç karnına bir yemek kaşığı içilir. Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir.Hiç bir yan etkisi de yoktur. Limonu hayatınızdan çıkartmayın. Tarif bir kişiliktir. Daha fazla su ve ölçüyle de yapabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>