bitkisel zayıflama kürleri Google

bitkilerle zayıflama kürleri

lahana kürü : Yarım litre kireçsiz suyun içine 6- 7 yaprak beyaz lahana parçalanmadan bütün olarak koyulup kapağı kapalı bir şekilde 10 dakika haşlanır. Soğuduktan sonra süzülüp sabah ve akşam aç veya tok karna bir su bardağı içilir. Lahana kürünün, vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasına ve kolon kanserinin tedavisine olumlu etkileri vardır. Vücuttaki toksinler atılırken yüksek oranda yağda vücuttan atılır. Böylece yağ kaybı ile zayıflama gerçekleşir.

dereotu : Doktor İbrahim Saraçoğlu zayıflamada en etkili bitkilerden birinin dereotu olduğunu söylüyor. Dereotunun mucizevi özelliği iştahı kesmesidir. Yemeklerden önce 2 kaşık taze dereotu yediğimizde iştahımızın gözle görülür derecede azaldığını ve bu sayede kilo kaybettiğimizi göreceğiz.

yeşil çay : Çay olarak demleyip gün içinde 2-3 fincan yeşil çay içerek hem kendimizi zinde hissederiz hemde zayıflamanıza yardımcı olur.

selülit kürü : Doktor İbrahim Saraçoğlu kadınlarda selülit oluşumunu engellemek ve yoketmek için bol bol su içmeleri gerektiğini söylüyor. Fazla kahve tüketmeninde aşırı selülite sebep olacağını söylüyor. Selülit için verilen kür ise şu şekildedir.

Tarçın kürü ve zencefil kürü selülitlerimizden kurtulmada etkili iki kürdür. Tarçın kürü tarçın kabuğu demlenerek çay olarak haftanın 3 -4 günü içilir. Zencefil köküde demlenerek çay olarak içilir. İki çay aynı günde kullanılmamalıdır. Haftanın 4 günü zencefil kürünü içiyorsak haftanın 3 günü tarçın kürünü içiyoruz.

Göbek yağlarını eriten kür : Yarım litre kireçsiz suyun içine 4 lahana yaprağı koyup 3 dakika kaynattıktan sonra 25 dal maydanozu koyup 3 dakika daha kaynatıyoruz ve soğuduğunda süzüp içine limon sıkarak içiyoruz. Günde 3 veya 4 kez içilmesi öneriliyor. Hegün taze olarak hazırlanmalı ve 3 hafta boyunca içilmelidir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>