baş ağrıları migren Google

baş ağrısı tedavisi için bitkisel çözüm

kronik baş ağrıları, migren ağrıları ve sık sık baş ağrısı çekenler için taze sıkılmış havuç suyu kürü tavsiye ediyor.

Baş ağrısı şikayeti olanların başlangıçta sabah ve akşam yemeklerinden iki saat sonra birer bardak taze sıkılmış havuç suyu içmelidir.

psikolojik baş ağrılarına karşı başlangıç kürü 20 gün uygulanır. Daha sonra sadece akşam yemeklerinden 2 saat sonra 1 bardak olmak üzere 2 ay süre ile uygulanır. Daha sonra da zaman zaman (haftada 3- kez) içilerek küre devam edilir.

Migren ağrıları, kronik baş ağrıları ve sık sık baş ağrısı şikayeti çekenlere taze sıkılmış havuç suyu kürü bulunmaz bir nimettir. Baş ağrılarından şikayeti olanların başlangıçta hem sabah kahvaltısından sonra hem de akşam yemeğinden iki saat sonra birer bardak içmeleri en doğrusudur. Baş ağrısına karşı olan başlangıç kürü 20 gün uygulanır ve daha sonra sadece akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak olmak üzre iki ay boyunca devam edilir. Daha sonra zaman zaman içilerek (haftada 3-4) devam edilir. Bir kaç hafta sonra baş ağrılarından şikayet edenlerin giderek bu şikâyetlerinin nasıl azaldığını hayretle gözleyebileceklerdir.

Taze sıkılmış havuç suyu kürünün yukarıda belirttiğim özelliklerini öğrendikten sonra, onu mutfağınızdan eksik etmeyeceğinize inanıyorum. Havuç suyu etkisini en erken on-onbeş gün geçtikten sonra göstermektedir. Çünkü, içerdiği bazı etkin maddelerin vücutta belirli bir seviyeye kadar depolanmaları gerekmektedir. Ancak, bundan sonra etkili olmaya başlamaktadır.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>