çakşır otunun faydaları Google

çakşır otunun faydaları

Doğu, Orta, Güney, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Akdeniz’de yoğun olarak yetişir. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı, etkili bir afrodizyaktır. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşitte faydalıdır.

çakşır otunun faydaları nelerdir

- Erkeklerin sperm sayısını arttırır.
- Döllenme de etkilidir.
- Hücre yenilenmesine yardımcıdır.
- Dolaşım sistemi bozukluklarına iyi gelmektedir.
- Sinirleri güçlendirir.
- Kasları kuvvetlendirir.
- Kas ağrılarını giderir.
- Hiçbir yan etkisi yoktur.

çakşır otunun kullanmında dikkat edilmesi gerekenler

çakşır otunun zararları : Nasıl, Ne zaman, Ne kadar süre ve Hangi miktarda kullanılacağı önerisinin dikkate alınması gerekmektedir. Çakşırın erkeği ve dişisi bulunmaktadır. Mutlaka doğrusu kullanılmalıdır. Zıt kullanımlar depresyona neden olabilir. Uzakdoğu’dan gelen afrodizyak otlar ve eczaneler de satılan cinsel uyarıcılarla mukayese edilemez. Çakşır, cinsel bir uyarıcı değildir. Çakşır, güç verici ve onarıcıdır. Çakşır, Doktor tedavisinin yerine tercih edilmemelidir. Çakşır bir ilaç değildir.

çakşır otu nasıl kullanılır : Çakşır kökü tozu, düzenli olarak hergün bir kere bal ile karıştırılarak yenmelidir. Bir kereden fazla alınmamalıdır. Kahvaltı türü hafif bir yemekten sonra yenmelidir. Asgari 1ay düzenli olarak hergün yenmelidir. Bayanlar çakşırın dişisini, Baylar ise çakşırın erkeğini almalıdır. Çakşır kökü tozu, saf ve temiz olmalıdır. Başka bir karışım içinde olmamalıdır. Önerilen miktardan fazla alınmamalıdır.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>