Kanser hastalığı bitkilerle tedavi

Kanser hastalığı bitkilerle tedavi Google

Kanser hastalığı bitkilerle tedavisi

Bitkisel Tedavi Kanser Hastalığı İçin Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler : Salkım söğüt, Nar, Karabaş otu (Keşiş otu), Domalan mantarı, Zakkum, Bal

Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi

Salkım söğüdün kurutulmuş yapraklarından yakılarak elde edi­len kül, macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan bu macundan tedavi süresince kahvaltıdan önce bir çorba kaşığı yenir.

Narın kök kabukları suda yarım saat kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya ezilmiş domalan mantarından ilâve edilerek lapa kıvamı­na gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan lapadan yemekten önce bir çorba kaşığı yenir.

Karabaş otunun kök ve yaprakları saf suda yirmi dakika kay­natılır. Süzülerek elde edilen sıvıdan yemek arası bir çay bardağı içi­lir. Bu tedaviye en az iki ay devam edilmelidir.

Karabaş otundan elde edilen posaya ufalanmış söğüt ve zakkum yaprakları ilâve edilerek macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğru­lur. Hazırlanan bu macundan yemekten önce bir çorba kaşığı yenir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>