romatizma hastalarına kereviz karabaş otu kürü Google

Seda sayan’ın kanal D’de yayınlanan sabahların sultanı proğramına katılan İbrahim saraçoğlu, Romatizma hastalağından muzdarip olan hastalara,herkesin evde kolayca hazırlayabileceği kereviz ve karabaş otu kürünü önerdi

KEREVİZ KÜRÜ : Romatizma hastalığı yeni başlayanların uygulaması uygundur. fakat yüksek tansiyonu olan hastalar kereviz kürü yerine karabaş otu kürünü uygulayabilirler.

HAZIRLANMASI: 1 adet orta boy kerevizi soyup dilimleyin. Dilerseniz, yeşil yapraklarından da ilave edebilirsiniz. 1/2 lt klorsuz suyu kaynatın ve kerevizleri içine atın. 5-6 dakika kaynattıktan sonra, ılık olarak suyunu için. 15 gün uygulanacak olan bu kür, hergün taze olarak hazırlanmalıdır. 1 hafta ara verilip, 1 hafta daha uygulanır.

KARABAŞOTU KÜRÜ :
* 1 su brdağı su
* 1 tatlı kaşığı karabaşotu

HAZIRLANMASI: Karabaş otunu, suyun içinde, 4 dakika kaynatın. günlük olarak hazırlayacağınız bu karışımı 15 gün süreyle taze olarak için. 15. Günden sonra, kullanmanız sakıncalı olabilir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>