civanperçemi çayı faydaları Google

civanperçemi çayı faydaları

Civanperçemi çayının faydaları birçok rahatsızlığa karşı oldukça faydalıdır. Civanperçemi çayı neye iyi gelir başta sindirim sistemi ile alakalı hastalıklar olmak üzere basur, gribal enfeksiyonlara karşı oldukça faydalıdır. Civanperçemi çayı mide ile alakalı problemi olan kişilerin kullanması onlara faydalar getirecektir. Nörolojik rahatsızlıkları olan bireyler için civanperçemi çayı tüketmek bu kişilerin sinir sistemlerini daha da güçlü kılar. Civanperçemi faydasının diğer özellikleri arasında ateş düşürmesi ve iştahsızlık yaşayanlar için faydalı olmasıdır.

civanperçemi çayı nasıl yapılır : Civan perçemi çayı hazırlanışı civanperçemi çayını hazırlamak oldukça kolaydır. Kuru civanperçemini siyah çay yapar şekilde demlemek. Civanperçemi çayı miktar olarak 20 gr civanperçemi 1 litre su ve çay yaklaşık 15 dk. demlenmelidir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>